Японський художник Абе Тосіюкі (Abe Toshiyuki / あべとしゆき)

 


Народився в 1959 році в Японії в Сакате. Зобув художню освіту в токійському національному університеті та більшу частину життя присвятив викладанню. Протягом довгих 20-ти років він був рядовим учителем малювання, ні на мить не розлучаючись із мрією одного разу стати художником. У 2008 році він нарешті залишив професію вчителя та повністю присвятив себе образотворчому мистецтву. За ці роки Абе Тосіюкі став відомим майстром, провів безліч персональних виставок і виграв кілька престижних нагород.

Художник каже, що він фокусується на найбільш піднесених речах навколишнього світу. Це «швидка течія річки, відблиски світла, тендітні пелюстки вишні...» У його роботах глядач знайде вказівки на філософію життя, що культивується японцями.


«Я сприймаю акварель не просто як жанр, а більше як музичний інструмент. Наприклад, на фортепіано можна зіграти джаз, рок та класичну музику. Також, залежно від почуттів художника, акварель може виражати багато всього», – пише художник. У його акварелях відображається властива японцям любов та глибока повага до природи. «На мою думку, щоб витвір мистецтва отримав справжній ефект, він повинен торкнутися глибоких емоцій у серці глядача», – каже художник.

Картини вражають своєю легкістю, переповнені світлом і теплом. Це як художня медитація, в якій пізнаєш глибину світу.
Коментарі