Приватна кімната в японському спальному поїзді


Цікава, незрежисована 12-годинна поїздка від вокзалу Токіо. Начебто сам подорожуєш. 

Зовні японські нічні поїзди виглядають абсолютно звичайно. Але всередині... Вражає мінімалізм і комфорт в одному флаконі. Така поїздка залишає незабутні враження і приємні спогади.

У 60-ті роки минулого століття економіка Японії зробила величезний стрибок, який позначився і на розвитку залізничного транспорту. Перший інноваційний супершвидкісний залізничний маршрут був відкритий в 1964 році. Він став дуже популярним, особливо серед пасажирів, яким за ніч треба було добратися з одного кінця країни в інший. Десять років потому поїзди зі спальними вагонами були на вершині популярності, але незабаром експреси, що рухаються на надшвидкостях, авіаперельоти всередині Японії і бюджетні нічні автобусні маршрути практично знищили цю сферу.

Але все ж про це варто поговорити, бо це дійсно надзвичайно зручний і комфортний винахід.

У подорож по Японії зараз можна відправитися на поїзді під назвою «Sunrise Express», який користується особливою популярністю.

Поїзд курсує в основному на далекі відстані. Один з його маршрутів становить 780 кілометрів. Він відправляється з Токіо в Ідзумо о 22:00 вечора, а прибуває о 10:00 ранку наступного дня. Подорож триває 12 годин.

Отож відправляємось у подорож!

Коментарі