Юні полтавці на Чемпіонаті світу з тхеквондо в Південній Кореї


Юні полтавці – посли миру!

Учні 7-Б класу Полтавської загальноосвітньої школи №29 Єва та Давид Гаврилови представили Україну на Чемпіонаті світу з тхеквондо серед кадетів, який проходив із 21 по 24 квітня у місті Коян* (고양시), Республіка Корея. (GOYANG 2022 WORLD TAEKWONDO POOMSAE CHAMPIONSHIPS).

Єві Гавриловій організатори довірили почесне право зачитати символічну присягу спортсмена, яку перед початком змагань традиційно приймають всі учасники! 

Це була не лише спортивна подія - це демонстрація сили і стійкості у біді дорослих і маленьких українців, які протистоять сьогодні жорстокій агресії. У перший день змагань брат і сестра вийшли у фінал (8 кращих команд), а в підсумку Давид здобув вражаюче 5 місце серед кадетів! 

Президент Світового тхеквондо Чо Джун Вон** привітав юних спортсменів і сказав, що участь дітей із України у чемпіонаті  посилає послання миру усьому світові!

Олександр Мамай

*******************************

 * / ** - сподіваюсь, я правильно зрозуміла, про яке місто йшлося в інформаційних статтях. Щодо імені президента Світового тхеквондо сумнівів більше. На жаль, в українській пресі ще слабо орієнтуються в перекладі з корейської. Якщо з містом ще більш менш я впевнена, що це Коян, то ім'я... Орієнтовно це може бути 조중원 - Чо Джун Вон.

Коментарі