Довгоочікуване повернення - Big Bang з піснею «Still Life» + Кавери

 

Big Bang чекали чотири роки. Нелегкий шлях прийшлось пройти учасникам групи за цей час і ми то чуємо в кожній ноті і в кожному слові нової пісні, з якою вони, нарешті, повернулися до нас. «Still Life» / «Натюрморт» - сингл, кліп на який в перший день набрав майже 15 мільйонів переглядів. Пісня стала хітом ще до офіційного виходу. Кількість передзамовлень у китайському сервісі QQ Music перевищило 200 тисяч, таким чином «Still Life» став самим популярним синглом 2022 року в Китаї.

Група любить експериментувати з різними жанрами, і новий трек винятком не став: по звучанню «Натюрморт» нагадує поп-рок 1970-х і 1980-х років. А ще зазначу від себе, що не здивуюсь, якщо новий стиль хлопців вплине на модні тенденції у майбутньому. Адже не для кого не секрет в сфері любителів k-pop, що GD ще той сеульський законодавець моди і не раз вносив свої нотки не лише в музику групи, а й в будинки моди.

І для тих, хто ще не знає, додам, що Big Bang – це одна з самих успішних груп в історії k-pop. Колектив був створений 16 років тому (19 серпня 2006 року агенцією YG Entertainment), але й досі залишається мега популярним. Якщо ми будемо вести музичну рубрику, то ця група буде однією з перших, про яку ми обов'язково поговоримо більш детально і познайомимось з її творчістю.  На відміну від великої кількості k-pop-артистів свого покоління, учасники Big Bang приймають активну участь у написанні своїх пісень. З 2009 по 2016 роки вони постійно входили до списку найвпливовіших корейських знаменитостей, складеного журналом Forbes. Продажі їх записів оцінюються в 150 мільйонів копій, а їх гастрольний тур «Make World» встановив відразу кілька рекордів. Ця група до сьогоднішнього часу має величезну кількість фанів, що підтвердило число замовлень нового синглу. І фанів не лише серед звичайних поціновувачів музики, а й серед знаменитостей.

봄여름가을겨울 (Still Life)

Весна. Літо. Осінь. Зима. (Натюрморт)

이듬해 질 녘 꽃 피는 봄 한여름 밤의 꿈

가을 타 겨울 내릴 눈 1년 네 번 또다시 봄


정들었던 내 젊은 날 이제는 안녕

아름답던 우리의 봄 여름 가을 겨울

 

“Four season with no reason.”

비 갠 뒤에 비애(悲哀) 대신 a happy end

비스듬히 씩 비웃듯 칠색 무늬의 무지개

철없이 철 지나 철들지 못해(still)

철부지에 철 그른지 오래 Marchin' 비발디

차이코프스키 오늘의 사계를 맞이해

마침내 마치 넷이 못내

 

Boy 저 하늘만 바라보고서

사계절 잘 지내고 있어 Good-bye

떠난 사람 또 나타난 사람

머리 위 저세상

난 떠나 영감의 amazon

지난 밤의 트라우마 다 묻고

목숨 바쳐 달려올 새 출발 하는 왕복선

변할래 전보다는 더욱더

좋은 사람 더욱더

더 나은 사람 더욱더

아침 이슬을 맞고 내 안에 분노 과거에 묻고

For Life

 

울었던 웃었던 소년과 소녀가 그리워 나

찬란했던 사랑했던 그 시절만 자꾸 기억나

 

계절은 날이 갈수록 속절없이 흘러

붉게 물들이고 파랗게 멍들어 가슴을 훑고

 

언젠가 다시 올 그날 그때를 위하여 (그대를 위하여)

아름다울 우리의 봄 여름 가을 겨울

 

La la la la la la la la la la la

La la la la la la la la la la la

La la la la la la la la la la la

La la la la la la la la la la la

 

이듬해 질 녘 꽃 피는 봄 한여름 밤의 꿈

가을 타 겨울 내린 눈 봄 여름 가을 겨울


Пропонуємо вашій увазі чудові кавери на цю пісню
Коментарі