Дорама "Марс" (21 серія, 2004, Тайвань)


"МАРС" (2004)

Реліз: українські субтитри та озвучка, реліз-група "ClubFate_UA"
Переклад та редакція: Charmy

Країна: Тайвань
Рік: 2004
Жанр: драма, психологія, романтика, відносини, лайв-екшн
Серії: 21
Режисер: Цай Юе Сун
В дорамі знімались: 
Вік Чоу, Барбі Сюй, Сю Цзе Кай, Кінгон Ван, Чан Ко Чу, Ренцо Лю, Меган Лай, Ан Цзюнь Цань, Леон Дай та інші.СЮЖЕТ


Дорама знята по японській сьодзе-манзі "Mars" (автор Fuyumi Soryo). Багато глядачів досі вважають, що ця екранізація сама вдала, і називають шедевральною спробою відтворити улюблену історію.
Головні герої наділені складними і глибокими характерами. Гра акторів вражає своєю природністю. Не залишать байдужими і екшн-сцени (як для дорами, знятої на той час). І особливе місце займають ОСТи, які у багатьох ще й досі знаходяться в плейлистах.
Історія розповідає нам про боязку та тиху дівчину Чі Ло, яку в підлітковому віці зґвалтував вітчим, та легковажного гонщика Ліна, який мав славу ще того бабія.  Він полюбляв випробовувати долю та грати зі смертю, ганяючи на мотоциклі. А, можливо, таким чином намагався забути втрату брата-близнюка, який в школі покінчив життя самогубством.
Одного дня життєві дороги цих двох перетинаються. Будучи настільки різними, вони неочікувано для самих себе знаходять те, що робило їх схожими - біль, яка жила глибоко в серці.
Це не просто звична драма, яких багато. А історія, яка вражає своєю глибиною. Жити  попри всі складнощі та любити наповну, долаючи власні страхи - це те, що прийдеться навчитись героям цієї дорами.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

1 УРОК КОРЕЙСЬКОЇ МОВИ

2 УРОК КОРЕЙСЬКОЇ МОВИ